Pasūtīšana un Sūtīšana

UZMANĪBU! Par klientu apkalpošanu ārkārtējās situācijas laikā:

SVARĪGI! Ārkārtējās situācijas laikā, kad tirdzniecības centros veikali ir slēgti,  pasūtījumus iespējams veikt mūsu ONLINE konstruktorā. Taču izņemt gatavos pasūtījumus būs iespējams arī dažos T-Bode veikalos klātienē.

Pirmssvētku dienās gatavos pasūtījumus iespējams izņemt klātienē T-Bode veikalā t/c Akropole, t/p Alfa , t/c Domina, t/c Olimpija  2 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas.

Klātienes izņemšanas punkti darbosies 21., 22., 23.decembrī laikā no 16:00 līdz 19:00

OMNIVA piegādes  2-4 dienu laikā ( pēc pasūtījuma izgatavošanas 1-2 darba dienas) visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, veicot rēķina apmaksu, lūdzam norādīt rēķina numuru un izsniegšanas vietu ( ALFA, DOMINA, AKROPOLE, OLIMPIJA, OMNIVA), kur vēlaties saņemt pasūtījumu. Kad rēķina apmaksa būs saņemta, Jūsu pasūtījums tiks realizēts 1 - 2 darba dienu laikā. Kad pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, Jums tiks nosūtīts sms uz Jūsu norādīto telefona numuruPasūtīšana

Pasūtīt preci ir iespējams:

1) Personīgi ierodoties kādā no T-Bodes veikaliem un pasūtīt preci uz vietas. Pasūtījumu var veikt jebkurā no T-Bodes veikaliem (Alfā, Origo, Olimpijā, Galerija  Centrā, Dominā,Dammē, Valmieras un Liepājas veikalos), pasūtījums tiks izgatavots 20 min – 1 h laikā, atkarībā no noslogojuma.

2) Pasūtīt pasūtījumu internetā- izmantojot konstruktoru. Izvēlaties T-kreklu, krūzi vai puzli ar savu bildi, tekstu vai izvēleties kādu no gatavajiem dizainiem. Pasūtījums tiks izgatavots 1-2 darba dienu laikā pēc atmaksas saņemšanas (maksājuma uzdevumu varat nosūtīt uz info@t-bode.lv )

Sūtīšana

Interneta pasūtījums tiks izsūtīts pēc Jūsu izvēles- izmantojot Omniva pakomātus Baltijas valstīs vai Latvijas Pasta pakalpojumus uz pārējām pasaules valstīm.  

Pasūtījums Baltijas valstīs tiks saņemts 1-3 darba dienās,  pārējām pasaules valstīm no 5-15 darba dienām.